CATERING

Cateringový box

Na slovenskom trhu ponúkame jedinečný produkt – hotové bufetové sety v štýlových krabičkách. Vychutnajte si jedlo nielen ústami, ale aj očami! Naša ponuka obsahuje krabičky s občerstvením vrátane zákuskov a teplých jedál. Sme prvá cateringová služba, ktorú si môžete objednať na každý deň do kancelárie, domov alebo kamkoľvek inam!
Všetky občerstvenia dodávame v špeciálnych krabičkách. Používajú sa veľmi jednoducho a budú vyzerať štýlovo a harmonicky pri každej príležitosti. Všetko, čo potrebujete na jedenie, bude už pripravené. Nemusíte myslieť na riad, spotrebiče ani obrúsky. To určite zjednoduší vaše prípravy a dokonale zapadne do akejkoľvek atmosféry, a to ako na večierku s priateľmi, tak na firemnej oslave.

Všetko v jednom boxe 

Ponúkame jednoduché riešenie na navodenie dobrej atmosféry! Nemusíte chodiť do reštaurácie ani variť v kuchyni. O všetko sa postaráme a jedlo vám dovezieme so všetkým náradím (riad, obrúsky) pripravené na okamžitú konzumáciu. A navyše  všetky naše jedlá sú čerstvé a chutné!

Prečo si vybrať nás?

Jedlo z Locandy je vždy čerstvé, chutné a od lokálnych dodávateľov. Všetky naše menu sú zostavované profesionálnym šéfkuchárom. Dbáme na kvalitnú prepravu našich jedál. Teplé jedlá si pri prevoze uchovávajú teplotu vďaka termoboxu, takže ich nemusíte ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Dodatočný servis

Pokiaľ plánujete veľkú udalosť, chcete si ju naplno užiť a nechcete sa nechať rozptyľovať organizačnými problémami, sme pripravení poskytnúť kompletný servis, ktorý bude zahŕňať:

Konzultáciu a osobné stretnutie na prerokovanie nadchádzajúceho projektu;
výzdoba priestoru (riad, nábytok, obrusy, floristika);
pozorný a priateľský servis (kuchári a čašníci).
Je len na vás, pre aké vybavenie akcie sa rozhodnete. Sme ochotní vyjsť v ústrety vašim potrebám. Zaručujeme kvalitu všetkých poskytovaných služieb bez ohľadu na množstvo. Sme schopní zaistiť ako raut pre 100 a viac osôb, ako aj box s lahodnou večerou pre romantický večer vo dvojici.

Všetky naše služby si môžete objednať priamo na našich webových stránkach https://locanda.sk/objednavky/. Ak máte akékoľvek otázky, môžete nám zavolať na telefónne číslo +421 940 513 230. Naši zamestnanci vám radi pomôžu s výberom a riešením akýchkoľvek problémov. Budeme sa na vás tešiť! 

 

 

V Locande je sazmozrejmosť, že jedlá sú varené zo surovín od lokálnych dodávateľov.