Oslavy

Rodinné oslavy a firemné večierky v Martine

Nezáleži na totm, či sa stretávate ako veľká rodina alebo koľko priateľov, kolegov a biznis partnerov pozvete, našou povinnosťou je vám ponúknuť útulnú atmosféru pre vaše nezabudnuteľné životné a pracovné okamihy.

Firemné akcie a eventy v Martine bez problémov

Vďaka nášmu profesionálnemu tímu čašníkov a kuchárov sú bude vaša návšteva v Locande pripravená presne podľa vašich predstáv.

Prajete si usporiadať rodinnú oslavu, firemný večierok alebo podobné špeciálne udalosti plné talianskych rytmov, chutí a prekvapení? Povedzte nám o vašej predstave a my sa postaráme o všetko, aby ste sa mohli naplno venovať svojim blízkym. Okrem skvelej zábavy a fantastického gastronomického zážitku vám ponúkame aj parkovanie zadarmo a výber jedál, ktoré budú špeciálne ušité na mieru pre vás a vašich priateľov.

Menu na vašu oslavu/akciu

Jedálničiek pre vašu oslavu alebo firemnú akciu si môžete zostaviť podľa vlastnej chuti a potreby z nášho Á la carte. Ak si nie ste istý svojím výberom, náš personál vám veľmi rád pomôže osobne, telefonicky alebo emailom.

V Locande je samozrejmosť, že jedlá sú varené len z originálnych talianskych surovín a zo surovín od lokálnych dodávateľov.

V Locande je sazmozrejmosť, že jedlá sú varené len z originálnych talianskych surovín a zo surovín od lokálnych dodávateľov.