PRENÁJOM PRIESTORU

Events & Catering vo Vrútkach

Hľadáte miesto pre vašu oslavu vo Vrútkach a Martine? Naše priestory ponúkajú množstvo výhod profesionálneho servisu pri organizovaní podujatí – jedinečné zázemie v štýlovom interiéry, zariadené priestory s ozvučením, projekciou, rôzne kulinárske možnosti od slovenskej tradičnej cez taliansku až po haute cuisine. Disponujeme komplexným a moderným gastronomickým vybavením, napríklad aj pecou na pizzu, ponúkame rôzne foodstylingy a dekorácie podľa zadania a želania klienta a to všetko je perfektne logisticky zabezpečené. Nezáleží na tom, či sa stretávate ako veľká rodina alebo koľko priateľov, kolegov a biznis partnerov pozvete, našou povinnosťou je vám ponúknuť útulnú a štýlovú atmosféru pre vaše nezabudnuteľné životné a pracovné okamihy.

CENNÍK PRENÁJMU :

PRIESTOR 24H 300€
PRIESTOR 1H 45€
ČAŠNÍK 1H 10€
UPRATANIE  50€
INVENTÁR DOHODOU

Samozrejme je na Vás ako si to nakombinujete v prípade potreby vieme zabezpečiť aj catering. 

Celý priestor iba pre Vás 

Vďaka nášmu profesionálnemu tímu čašníkov a kuchárov sú bude vaša návšteva v Locande pripravená presne podľa vašich predstáv.

Prajete si usporiadať rodinnú oslavu, firemný večierok alebo podobné špeciálne udalosti plné talianskych rytmov, chutí a prekvapení, alebo tradičnej slovenskej kuchyni? Povedzte nám o vašej predstave a my sa postaráme o všetko, aby ste sa mohli naplno venovať svojim blízkym. Okrem skvelej zábavy a fantastického gastronomického zážitku vám ponúkame aj parkovanie zadarmo a výber jedál, ktoré budú špeciálne ušité na mieru pre vás a vašich priateľov.

Menu na vašu oslavu/akciu

Jedálničiek pre vašu oslavu alebo firemnú akciu si môžete zostaviť podľa vlastnej chuti alebo si vyberiete z našej ponuky. Ak si nie ste istý svojím výberom, náš personál vám veľmi rád pomôže osobne, telefonicky alebo emailom.

Kontakt : Jozef Plichta tel.č.: 0940 513 230 / jojoplichta@gmail.com

 

V Locande je sazmozrejmosť, že jedlá sú varené len z originálnych talianskych surovín a zo surovín od lokálnych dodávateľov.